Wspieramy organizacje i instytucje

T‑Mobile współpracuje z blisko 20 Fundacjami i Stowarzyszeniami udzielając wsparcia poprzez SMS-y charytatywne, gdzie rezygnujemy z naszych przychodów. Organizacje otrzymują darmowe numery charytatywne na realizację celów statutowych.

Charytatywne SMSy

T‑Mobile współpracuje z blisko 20 Fundacjami i Stowarzyszeniami udzielając wsparcia poprzez SMS-y charytatywne, gdzie rezygnujemy z naszych przychodów. Organizacje otrzymują darmowe numery charytatywne na realizację celów statutowych. W ten sposób naszymi kompetencjami i możliwościami wspieramy potrzebne inicjatywy społeczne. Sto procent wpływów z akcji charytatywnych jest przekazywane na konto organizacji społecznej. Obecnie udostępniamy numery, m.in., Fundacji TVN, Fundacji Polsat, Caritas Polska, Fundacji Wiosna czy Fundacji Akogo? Co roku angażujemy się także w akcję Federacji Polskich Banków Żywności czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Współpraca z fundacją Akogo

Od kilku lat jesteśmy partnerem fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Fundacja „Akogo?” pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. T‑Mobile przekazuje finansowe wsparcie na cele statutowe, a także zapewnia stałe łącze internetowe na terenie należącej do fundacji Kliniki Budzik.

Child Alert

T-Mobile jako pierwszy operator w Polsce nawiązał współpracę z Komendą Główną Policji w ramach Child Alert. Jest to system alarmowy zarządzany przez Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, który przy wykorzystaniu technologii pomaga w poszukiwaniu zaginionego dziecka. Polega na szybkim informowaniu społeczeństwa, za pośrednictwem wszystkich dostępnych mediów, również za pomocą telefonów komórkowych, o zaginionym lub uprowadzonym dziecku. W przypadku uruchomienia systemu T-Mobile wysyła do klientów specjalny MMS (Child Alert).

Wyniki wyszukiwania