Wspólnie dla środowiska z Deutsche Telekom

Zgodnie z nową strategią, Grupa Deutsche Telekom chce spełnić cel zerowej emisyjności (netto) dotyczący emisji pośrednich i bezpośrednich w 2025 roku, a ten dotyczący całego łańcucha dostaw już w 2040 roku – czyli o 10 lat wcześniej niż zakładano pierwotnie.

W poprzednich latach Grupa Deutsche Telekom przyjęła plan, zgodnie z którym całkowita eliminacja wytwarzanego przez nią śladu węglowego – zarówno bezpośrednio przez organizację, jak i w całym procesie od produkcji po dystrybucję – miała nastąpić do 2050 roku. Jednak ambitne podejście i dotychczasowe sukcesy sprawiły, że Grupa chce przyspieszyć osiągnięcie celu aż o 10 lat. Realizacja będzie się odbywać etapami. Pierwszy z nich to redukcja emisji pośrednich i bezpośrednich już w ciągu najbliższych czterech lat, do 2025 roku. Kolejny to całkowite wykluczenie emisji z całego łańcucha dostaw, co ma to nastąpić w roku 2040.

Strategia przeciwdziałania zmianom klimatu Deutsche Telecom

as_part_pl-21 as_part_pl-21
Ochrona środowiska to strategiczne podejście w 21. wieku, które T‑Mobile ma w swoim DNA, lecz tak naprawdę wystarczą małe gesty i drobne zmiany, aby nasze otoczenie stało się dla wszystkich bardziej przyjazne.

Wyniki wyszukiwania